groepen
Nieuws
Agenda

Team

Directie:

Benno de Graaf
directeur
Email: directie@heeckeren.nl

Bernadette Brunnekreef-Polman
adjunct-directeur
Email: directie@heeckeren.nl

Groepsleerkrachten:
(Wij verzoeken u om de personeelsleden in principe overdag onder werktijd op school te benaderen per mail of per telefoon.)

Linda Beusink l.beusink@heeckeren.nl
Els Bol-Stotijn e.bol@heeckeren.nl
Carlijn ten Brummelhuis c.brummelhuis@heeckeren.nl
Agnes Dijkman a.dijkman@heeckeren.nl
Henriëtte Egbers-Jeukens h.jeukens@heeckeren.nl
Connie Hofmeijer-Berentsen c.berentsen@heeckeren.nl
Diana Horck d.horck@heeckeren.nl
Linda Huizing l.huizing@heeckeren.nl
Inge Jeurlink-Morsink i.morsink@heeckeren.nl
Mireille Kiezenbrink-Eppink m.kiezenbrink@heeckeren.nl
Ellen de Lange e.delange@heeckeren.nl
Paschalle Legtenberg p.legtenberg@heeckeren.nl
Marian van Leuken m.vanleuken@heeckeren.nl
Linda Lubberink l.lubberink@heeckeren.nl
Ellis Nijhof-Spoelder e.spoelder@heeckeren.nl
Ruben Oberink r.oberink@heeckeren.nl
Ingrid Rikkert-Huuskes i.huuskes@heeckeren.nl
Wilma van Veen-Koppelman w.koppelman@heeckeren.nl
Rienke Wilens r.wilens@heeckeren.nl
Lisette de Wit l.dewit@heeckeren.nl
Marije Wolfs m.wolfs@heeckeren.nl

   
Logopediste:

Jacqueline Scholten

Onderwijsondersteunend personeel:

Mirjam Perdon
conciërge

Leo Oude Vrielink
conciërge

CONTACT

Basisschool Heeckeren
Kloosterlaan 60
7471BC Goor
Tel.: 0547 - 26 14 18
Verstuur mail