Directie:

Benno de Graaf
directeur
Email: directie@heeckeren.nl / b.degraaf@keender.nl

Bernadette Brunnekreef-Polman
adjunct-directeur
Email: directie@heeckeren.nl / b.polman@keender.nl

Groepsleerkrachten:
(Wij verzoeken u om de personeelsleden in principe overdag onder werktijd op school te benaderen per mail of per schooltelefoon of via Parro.)

Britt Bekhuis b.bekhuis@keender.nl
Els Bol-Stotijn e.bol@keender.nl
Ellen Ebbekink e.ebbekink@keender.nl
Henriëtte Egbers-Jeukens h.jeukens@keender.nl
Diana Horck d.horck@keender.nl
Linda Huizing l.huizing@keender.nl
Inge Jeurlink-Morsink i.morsink@keender.nl
Mireille Kiezenbrink m.kiezenbrink@keender.nl
Ellen de Lange e.delange@keender.nl
Marian van Leuken m.vanleuken@keender.nl
Linda Lubberink l.lubberink@keender.nl
Ellis Nijhof-Spoelder e.spoelder@keender.nl
Ingrid Rikkert-Huuskes i.huuskes@keender.nl
Wilma van Veen-Koppelman w.koppelman@keender.nl
Rienke Wilens r.wilens@keender.nl
Lisette de Wit l.dewit@keender.nl
Marije Wolfs m.wolfs@keender.nl