groepen
Nieuws
Agenda

MAAND ARCHIEF

Team

image

Directie:

Benno de Graaf
directeur
Email: directie@heeckeren.nl

Bernadette Brunnekreef-Polman
adjunct-directeur
Email: directie@heeckeren.nl

Groepsleerkrachten:
(Wij verzoeken u om de personeelsleden in principe overdag onder werktijd op school te benaderen per mail of per telefoon.)

Truus van Aarnhem-Olde Klieverik     (t.oldeklieverik@heeckeren.nl)
Linda Beusink     (l.beusink@heeckeren.nl)
Els Bol-Stotijn     (e.bol@heeckeren.nl)
Agnes Dijkman     (a.dijkman@heeckeren.nl)
Henriëtte Egbers-Jeukens     (h.jeukens@heeckeren.nl)
Connie Hofmeijer-Berentsen     (c.berentsen@heeckeren.nl)
Diana Horck     (d.horck@heeckeren.nl)
Linda Huizing     (l.huizing@heeckeren.nl)
Inge Jeurlink-Morsink     (i.jeurlink@heeckeren.nl)
Mireille Kiezenbrink-Eppink     (m.kiezenbrink@heeckeren.nl)
Ellen de Lange     (e.delange@heeckeren.nl)
Marian van Leuken     (m.vanleuken@heeckeren.nl)
Linda Lubberink     (l.lubberink@heeckeren.nl)
Ellis Nijhof-Spoelder     (e.spoelder@heeckeren.nl)
Ruben Oberink     (r.oberink@heeckeren.nl)
Ingrid Rikkert-Huuskes     (i.huuskes@heeckeren.nl)
Wilma van Veen-Koppelman     (w.koppelman@heeckeren.nl)
Lisette de Wit     (l.dewit@heeckeren.nl)

Logopediste:

Jacqueline Scholten

Onderwijsondersteunend personeel:

Mirjam Perdon
conciërge

Leo Oude Vrielink
conciërge

CONTACT

Basisschool Heeckeren
Kloosterlaan 60
7471BC Goor
Tel.: 0547 - 26 14 18
Verstuur mail